Hlášení ze dne 29. 6. 2016

 • Studénka drůbež nabízí k prodeji v obci Křekov ve čtvrtek 30.6. v době od 13:45 – 14:00 hod na obvyklém místě kuřice různých barev, chovné kohouty, housata, káčata, husokačeny, perličky, brojlery, roční slepice, jatečné kačeny kus za 120Kč, kuřice kalimera a holokrčky, měsíční husy kus za 220Kč. Dále také nabízí krmné směsi pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky pro veškerou drůbež.
 • Aktuálně z Vrbětic: Policie vstoupí na místo výbuchu a bude likvidovat munici

  výbuch Vrbětice
  V úterý bude zahájeno ohledání samotného centra výbuchu v areálu muničních skladů ve Vrběticích. Občané mohou v následujících dnech zaznamenat exploze, které však budou souviset s likvidací nalezené munice a budou řízené policejními pyrotechniky.
  Informace velitele zásahu k aktuálnímu dění bezpečnostního opatření „Výbuch“ ve Vrběticích:
  V úterý 28.6.2016 v 11.00 hodin zahájili složky integrovaného záchranného systému a orgány činné v trestním řízení ohledání místa činu a zintenzivní záchranné a likvidační práce. Od tohoto dne bude téměř denně, zejména v odpoledních hodinách, docházet k explozím řízeným policejními pyrotechniky při likvidaci nalezené munice. Dosavadní model střežení a zabezpečení ohraničené zóny muničních skladů se nemění.

  nprap. Monika Kozumplíková
  KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE ZLÍNSKÉHO KRAJE

  policie

...

| přesný čas
kalendář jmen

Aktuality