Zhodnocení 6. ročníku koštu slivovice

Způsob hodnocení vzorků

P1060491

Toš už známe tů najlepší slivovicu v Křekově. Sešlo sa nás tak akorát. Poklábosili jsme o všeličems, debatovalo sa o vzorkoch, ale aj o tom nynějším čerstvém prezidentovi. Pojídalo sa k tomu, co zbylo z dobrot po karnevalu, který měli děcka před koštem, ale aj dobroty zabíjačkové. No a popíjali sme ty dobré, méně dobré, ale aj také, co patříja spíše do záchoda. To tam dal někdo, kdo chtěl vyzkůšat naše chutě. Celkem teda bylo 16 vzorků v sodovčákoch. No a která byla tá nej?

Na pěkném 3. místěbyla slivovica dobráodPetra ŠTAJNERA. Odnesl si za ňu cenu od fi. OVESTA na pronájem vysavača.

2. místo slivovička velice moc dobrá, které je pro návštěvu škoda – cena MP3 přehrávač poputuje do tarahůnů našemu lesníkovi panu Zdeňku ŠENKEŘÍKOVI.

No a světe div sa, aj když bylo hodnocení složitější, tak sa přeca stalo, že na 1. místě byly zrovna dvě slivovičky absolutné lahodné, které sa dajů koštovat od rána do rána, které sa nikde neberů a pijů sa enom doma. Šak nevím, proč jich na ten košt donésli. Vzorky byli od Pavla STANÍKA a Rosti OVESNÉHO. A protože sa Pavel vzdal ceny, tak rustikální skříňku, vyrobenů Romanem Vaculčíkem si odnesla (teda ještě ne, protože furt leží tam kde byla) Vlastina Ovesná v zastoupení. Rosťa se pro nemoc neúčastníl.

Všeckým gratulujeme a enom ať pálijá tak dobře i nadále.

Takže zdar a sílu všem zůčastněným a jejich vzorkom. Když dodá někdo fotečky, tak postupně přidáme.

zapsala Burdová

...

| přesný čas
kalendář jmen

Aktuality